YARDIM

Siparişleriniz kargolanmadan önce iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek siparişlerize istenilen ekleme/düzeltme işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

İletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek istediğiniz ürünlerle ilgili bilgi ve detayları öğrenerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizdeki ürünü iptal edebilmeniz için ürün “Onaylandı” statüsünde olmalıdır. Ürün hazırlık aşamasında veya kargo sürecinde olduğunda iptal edilemez. Bu durumda kargoyu teslim aldıktan sonra iade koşulları kapsamında aynı adrese aynı kargo firmasıyla geri göndererek iade edebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildiyse, “Hesabım > Siparişlerim” sayfasında kargo takip numaranızı görüntüleyebilir ve siparişinizi detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildiyse, “Hesabım > Siparişlerim” menüsünden veya mailinize gelen kargo takip numaranızı görüntüleyebilir, detaylı sipariş takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Model Dijital Baskı’dan verdiğiniz siparişlerin beklediğiniz gibi, zamanında ve eksiksiz bir biçimde adrese teslim edilebilmesi için bazı noktalara özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederiz:

Ürünü İncele içerisindeki ürünle ilgili detayları (rengi, ölçüsü, varsa istenilen resim ve mesajı) doğru ve eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Renk ya da ölçü seçimlerindeki emin olamadığınız konularda bize WhatsApp numaramızdan irtibata geçerek siparişlerinizi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanızı rica ederiz.

Siparişinizi oluştururken ürün adet sayılarına dikkat etmenizi önemle rica ederiz.
 

Size ait olmayan bir siparişin e-posta bilgisini alıyorsanız, "WhatsApp" numaramızdan bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Çalıştığımız kargo firmaları teslimat için iki kez adresinize gelirler. İki ziyarette de teslimat adresinde kimseye ulaşamazlarsa kapıya bir pusula bırakırlar. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonu bulunur. Kargo şubesi paketinizi 3 gün boyunca şubede bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.

Adresinizde bulunamadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo firması kurye operasyonunu günlük olarak düzenlediğinden, ürün gönderim işlemleriniz için günlük kurye talebi iletmeniz gereklidir. Örneğin kurye talebinizi dün ilettiyseniz ve kargo firması ürünü almaya gelemediyse, bugün kurye talebinizi tekrar iletmeniz gerekir. 

Talebinizi tekrar ilettiğiniz halde kurye ürününüzü almaya gelmiyorsa, "WhatsApp" hattı üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak, bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linklerden kargo firmalarının günlere göre dağıtım bölgelerine ulaşabilirsiniz: 
 

  • Yurtiçi kargo dağıtım bölgeleri için tıklayın
  • MNG kargo dağıtım bölgeleri için tıklayın tıklayın
  • Sürat kargo dağıtım bölgeleri için tıklayın tıklayın
  • Aras kargo dağıtım bölgeleri için tıklayın tıklayın
  • PTT dağıtım bölgeleri için tıklayın tıklayın

 

 

 

+ bilgi

Modeldijitalbaski.com üzerinden yapılan tüm alışverişlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Model Dijital Baskı’dan verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde kargo teslim fişini imzaladıktan sonra, kargo ambalajında sorun olmasa bile kargo paketini açıp kontrol etmelisiniz. Paket içeriğinde herhangi bir hasar, eksiklik veya yanlışlık varsa kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatmanız ve ardından bu tutanakla birlikte bizimle iletişime geçmeniz gerekir.

İadesi mümkün olmayan ürünlerimizin dışında ki siparişlerinizin elinize ulaşmasından itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Paketi açılmış, kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.

Tarafınızdan e-posta aracılığı ile onaylanan tasarım ürünlerinin iadesi mümkün değildir.

Onaylanan tasarım ürünün firmamız tarafından kaynaklı bir sorun nedeni ile elinize hatalı ulaşması üzerine (Farklı ölçü ve boyutlar, farklı bir tasarım, yanlış ürün vb.) uzman ve yetkili personelimizin değerlendirmesinin ardından ilgili değişiklik talebininiz üzerine siparişin yeniden üretilmesi sağlanacaktır. Ürünlerin bizden kaynaklanan bir sebeple tekrar baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onay verildiği şekilde yeniden baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belge üzerinde düzeltme yapılmayacaktır.

Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız ya da yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı sorunlardan tarafımız sorumlu değildir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce tasarımlarınızı kontrol ediniz. Bu sebeple iade edilmek istenen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Hediye Ürün İadeleri:
Satın aldığınız ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmanız gerekir. Paketi açılmış, kullanılmış ve hasar görmüş ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Modeldijitalbask.com ’a tamamen ücretsiz olarak hemen kolayca üye olabilirsiniz. Ana sayfada sağ üstte yer alan “Giriş Yap veya Üye Ol” sekmesinden "Üye Ol" butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Modeldijitalbaski.com üyesi olduğunuzda kampanyalardan, indirimlerden, size özel fırsatlardan ve daha pek çok avantajdan herkesten önce haberdar olarak üyelik ayrıcalıklarını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız, şifre sıfırlama işlemi yaparak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Bunun için “Üye Girişi” sayfasında “Şifremi unuttum” yazısına tıklayın. Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi girdikten hemen sonra e-posta adresinize bir link gönderilecektir. Gönderilen linki tıklayarak yeni şifre oluşturabilir, üye girişi yaparak alışverişinize güvenle devam edebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman "Hesabım > Şifre Değişikliği" bölümünden şifre değişikliği yapabilirsiniz.

+bilgi

Teslimat Süresi

Hazır tasarımlarda geçerli olmak üzere 3 iş günüdür.

Mobil Uyumluluk

Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Müşteri Memnuniyeti

Amacımız taleplerinize uzun vadeli çözüm ortağı olmak.

SSL Sertifika

Gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanızı sağlar.