İade Sözleşmesi

Web sitemizde sergilediğimiz ürünlerimizi sipariş edebilmek için üye olmanız yada teslimat bilgilerinizi eksiksiz olarak belirtmeniz gerekir, satın almak istediğiniz ürünümüzü veya kendi tasarımınız olan sparişinizin tasarım dosyalarını, PDF, PSD, AI, INDD, SVG, EPS formatlarında yüklemeniz gerekir. Gönderdiğiniz dosya baskı için uygun olduğu taktirde e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilir. Bu onay e-postası tarafınıza ulaşmadan önce siparişinizi iptal edebilirsiniz.

İade talebiniz için info@modeldigitalbaski.com adresine e-posta ile veya internet sitesinde belirtilen 'Müşteri Hizmetleri' telefon numaramıza iletmeniz gerekir. Siparişin bu şekilde iptali durumunda, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, iptal talebinin tarafımıza ulaşmasından itibaren 10 gün içinde, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır.

Tarafınıza gönderilen e-postanın ardından yada gönderdiğiniz dosyanın baskıya alınmasının ardından siparişinizin iptali ve ödeme iadesi imkanı bulunmamaktadır.İadesi mümkün olmayan ürünlerimzin dışında ki sparişlerinizin elinize ulaşmasından itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Paketi açılmış,kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.

Tarafınızdan e-posta aracılığı ile onaylanan tasarım ürünlerinin iadesi mümkün değildir. Onaylanan tasarım ürünün firmamız tarafından kaynaklı bir sorun nedeni ile elinize hatalı ulaşması üzerine ( Farklı ölçü ve boyutlar,farklı bir tasarım,yanlış ürün vb) uzman ve yetkili personelimizin değerlendirmesinin ardından ilgili değişiklik talebininiz üzerine sparişin yeniden üretilmesi sağlanacaktır.Ürünlerin bizden kaynaklanan bir sebeple tekrar baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onay verildiği şekilde yeniden baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belge üzerinde düzeltme yapılmayacaktır. Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız ya da yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı sorunlardan tarafımız sorumlu değildir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce tasarımlarınızı kontrol ediniz. Bu sebeple iade edilmek istenen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Hediye Ürün İadeleri: Satın aldığınız ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmanız gerekir. Paketi açılmış,kullanılmış ve hasar görmüş ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Teslimat Süresi

Hazır tasarımlarda geçerli olmak üzere 3 iş günüdür.

Mobil Uyumluluk

Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Müşteri Memnuniyeti

Amacımız taleplerinize uzun vadeli çözüm ortağı olmak.

SSL Sertifika

Gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanızı sağlar.